Українська акторка й героїня "Холостячки" Ксенія Мішина та автор "Кварталу 95" продовжують інтригувати примиренням. Пару вкотре побачили разом.

До теми Відомі актори Дмитро Сова та Даша Легейда одружилися: фото на березі Дніпра

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт на весіллі друзів

28 серпня одружилась відома пара акторів – Дмитро Сова та Даша Легейда. У списку запрошених були зіркові друзі – Ксенія Мішина та, вочевидь, її бойфренд Олександр Еллерт. Інший гість церемонії Данило Мірешкін показав кадри, на яких пара засвітилась разом.

Ксенія Мішина навіть зловила букет нареченої й підбігла до подруги Даші, щоб обійняти її. Згодом до зіркової матусі підійшов її син Платон, а вже потім й Олександр Еллерт, який взяв букет в руки.

Додамо, що сама акторка не ділилась фото з Олександром Еллертом, як і сам чоловік. Щоправда, він зняв кілька рекламних інстаграм-сторіз, по яких видно, що він позує на тлі локації, де відбувалося весілля.


Ксенія Мішина впіймала букет нареченої / Фото з інстаграм-сторіз


Ксенія Мішина впіймала букет нареченої / Фото з інстаграм-сторіз


Ксенія Мішина з сином Платоном і Олександр Еллерт / Фото з інстаграм-сторіз

Возз'єднання Мішиної та Еллерта

  • 16 липня Ксенія Мішина опублікувала емоційний допис, в якому оголосила про розрив з Еллертом. За кілька днів після цього й акторка, і гуморист відпочивали в окупованому Криму.
  • Через місяць після "розриву" Олександр Еллерт несподівано привітав Мішину з річницею стосунків. Він показав ролик, де були спільні фото та відео пари, а також назвав акторку "коханою". До того ж у річницю стосунків з гумористом Ксенія Мішина похизувалась величезним букетом троянд, однак не розсекретила, від кого він.
  • Днями пара знову підігріла чутки про примирення. Героїня "Холостячки" з сином відправилась на відпочинок до Кіпру. Фани переконані в тому, що разом з ними був і Еллерт – в одному зі сторіз зірка випадково засвітила його смартфон, а згодом пару побачили разом в аеропорту.