Хвороба 91-річного Григорія Чапкіса зблизила його з сином. На початку березня цього року танцівник Грег Чапкіс прилітав до України зі США на кілька днів. Однак навіть на іншому континенті він не втрачає зв'язок з татом і підтримує його якщо не фізично, то морально в особистому профілі.

Читайте також Дядя Жора переніс операцію на серці: відео з лікарняної палати

Танцівник додав в інстаграм-сторіс активне посилання на архівне відео, яке опублікував у червні 2018 року, коли приїжджав на Батьківщину. Він публічно зізнався, що дуже переймається самопочуттям свого батька Григорія Чапкіса.

"Думаю про мого батька Григорія Чапкіса та його здоров'я", – написав Грег.

Григорій Чапкіс з сином Грегом / Фото з інстаграм-сторіс танцівника

Батько і син зняли відео під час пішої прогулянки центром Києва. На Софійській площі вони показали кілька рухів у стилі хіп-хоп. Схоже, цього танцю Григорія Чапкіса навчив син Грег, який бездоганно володіє сучасною хореографією.

Якщо молодий танцівник демонстрував рухи у чорному спортивному вбранні, то 91-річний хореограф не зрадив улюбленому класичному стилю. Він з'явився в кадрі в темній атласній сорочці з принтом і світлих блискучих штанах. Разом сім'я відвідала й Володимирську гірку, що видно з фото.

Для перегляду фото гортайте вправо

Що відомо про хворобу Григорія Чапкіса:

  • вперше хореографа госпіталізували в грудні 2020 року з двобічною пневмонією;
  • згодом танцівник опублікував фото з лікарні та розповів, що його тиск, температура та серцебиття в нормі. Він скаржився лише на слабкість та відсутність апетиту й наголошував, що його нездужання не пов'язане з коронавірусом;
  • вдруге він потрапив в клініку на початку січня, бо не вилікував запалення легенів. Згодом суддя "Танців з зірками" опинився в реанімації та зізнався, що йому скувало спину та ноги;
  • у лютому його син Грег заявив, що справи у батька кепські й попросив молитися за нього. Уже в березні він прилетів в Україну та показав прогулянку з татом, який ледь ходить і розмовляє.