Про те, що хореограф потрапив у лікарню, розповів його син Грег. Проте чоловік не розповідав подробиці стану здоров'я батька. Тепер Григорій Миколайович дав коментар виданню "Гордон", у якому розповів, чому знову перебуває у стаціонарі.

До теми 90-річний Григорій Чапкіс знову потрапив у лікарню

Григорій Чапкіс про стан свого здоров'я

Танцівник поділився, що на початку січня його виписали з лікарні і він продовжував лікування вдома. Цей процес відбувався під наглядом лікарів. Згодом Чапкіс відправився у поліклініку, щоб оформити документи. Там медики передивилися його історію хвороби і сказали, що запалення легенів досі триває і необхідна негайна госпіталізація.

"Так я втретє потрапив до лікарні. Зараз лежу у "Феофанії" в третьому корпусі. У палаті я сам, ізольований від усіх. Коронавірусу у мене немає. Знову здавав тест і він вкотре показав негативний результат. Температура, пульс, тиск у нормі. А ось легені бешкетують. Постійно приймають ліки. Роблять дуже багато уколів. Апетиту немає, води треба пити багато, а я не хочу. Це моя проблема", – поділився артист.

Григорій Миколайович подякував усім, хто піклується про нього, переживає. Також чоловік зазначив, що не знає, скільки часу йому доведеться пробути у лікарні.

Єдине, що мене ще тримає на цій землі – дзвінки друзів і знайомих. Це найкращі ліки,
– наголосив танцівник.

Що відомо про хворобу Григорія Чапкіса

Григорія Чапкіса госпіталізували у грудні 2020 року. Тоді в артиста діагностували двобічну пневмонію та лікували його у Київській міській лікарні №12.

Згодом син Чапкіса повідомив, що його батька виписали додому. Проте вже 6 січня Грег Чапкіс розповів, що тато вкотре у лікарні і попросив молитися за нього.