Новина про смерть Григорія Чапкіса сколихнула увесь український шоу-бізнес. Особливо боляче рідним артиста, які не можуть усвідомити те, що його вже немає.

Читайте також Або на паркеті, або на жінці, – Влад Яма зі сльозами розповів, якої смерті хотів Григорій Чапкіс

Архівні фото Григорія Чапкіса

Син хореографа в інстаграм-сторіз поширив фото з домашнього архіву. На деяких світлинах Григорій Чапкіс зображений у національному вбранні – вишиванці, шароварах, чоботях. Знімки були зроблені, коли хореограф танцював запальний гопак в складі ансамблю Павла Вірського.

Григорій Миколайович був учасником цього ансамблю протягом 26 років – з 1946 по 1972 роки. Він приєднався до танцівників в 16-річному віці.


Григорій Чапкіс у складі ансамблю Вірського / Скриншот інстаграм-сторіз Грега Чапкіса


Григорій Чапкіс у складі ансамблю Вірського / Скриншот інстаграм-сторіз Грега Чапкіса

Також Грег показав фотографії, які зробив під час останнього приїзду в Україну взимку цього року. Тоді він приїжджав провідати хворого батька, коли він потрапив до лікарні.

"Я сумуватиму за ним", – лаконічно підписав фото Грег Чапкіс і додав емоджі у вигляді розбитого серця.


Грег і Григорій Чапкіси / Скриншот інстаграм-сторіз Грега Чапкіса


Грег і Григорій Чапкіси / Скриншот інстаграм-сторіз Грега Чапкіса

Смерть і похорон Григорія Чапкіса

  • Легендарний український хореограф помер ввечері 13 червня.
  • Взимку він декілька разів потрапляв у лікарню з запаленням легенів. Після цього чоловік так і не зміг відновитися.
  • Грег Чапкіс тоді просив прихильників молитися за тата.
  • Син танцівника Грег, який також професійно займається танцями й має власну школу в США, розповів, що причиною смерті батька став поважний вік.
  • Останні місяці Грег часто прилітав в Україну. Він проводив час з батьком, після смерті якого поділився, що в тата "все почало відмовляти".
  • Григорій Миколайович товаришував з багатьма представниками українського шоу-бізнесу. Знаменитості реагують на смерть легенди в соціальних мережах і наголошують, що Чапкіс був прикладом і зробив величезний внесок в розвиток українського танцю.
  • Висловив співчуття рідним танцівника й президент Володимир Зеленський. Глава держави заявив, що ніколи не забуде Григорія Чапкіса.
  • Грег Чапкіс повідомив, що публічна церемонія прощання з батьком відбудеться в п'ятницю, 18 червня. З 11 по 13 години з Григорієм Миколайовичем прощатимуться в Клубі Кабінету Міністрів. Потім танцівника поховають на Байковому кладовищі, після чого рідні відправляться на поминальний обід.