Деталі похорону Григорія Чапкіса повідомив його зірковий син Грег, який з сім'єю мешкає в США, однак, очевидно, прилетить до України, аби попрощатися з батьком. Так, відкрита церемонія мала б відбутись 18 червня в Клубі Кабінету Міністрів з 11 до 13 години. Однак, як інформує ТСН, місце прощання з легендою змінилось. В останню путь його проведуть у Національній Філармонії України, що на Володимирському узвозі.

Варто знати Або на паркеті, або на жінці, – Влад Яма зі сльозами розповів, якої смерті хотів Григорій Чапкіс

Танцівника поховають на Байковому кладовищі, а для близьких влаштують поминальний обід. Ймовірно, на ньому зберуться представники українського шоу-бізнесу – судді та учасники проєкту "Танці з зірками", інші знаменитості, які тісно товаришували з Григорієм Чапкісом.

Григорій Чапкіс: де і коли відбудеться похорон / Фото з інстаграму Грега Чапкіса

Що відомо про смерть Григорія Чапкіса

  • Легендарний український танцюрист помер ввечері 13 червня після того, як взимку кілька разів потрапляв до лікарні через запалення легенів.
  • Знаменитий син хореографа Грег стверджує, що причиною смерті батька став поважний вік. Йому був 91 рік. Нащадок Григорія Чапкіса, який останні місяці часто навідувався до України, заявив, що в тата "все почало відмовляти".
  • Танцівник товаришував з багатьма представниками шоу-бізнесу, тому його смерть досі коментують зірки. Влад Яма, Наталія Могилевська, Тіна Кароль, Олена Шоптенко, Леся Нікітюк та інші висловлюють співчуття та наголошують, що Чапкіс був прикладом для всіх і зробив величезний внесок в розвиток українського танцю. На смерть хореографа відреагував і президент Зеленський. Він зізнався, що ніколи не забуде Григорія Чапкіса.