Українська співачка Alina Pash, яка перемогла Національний відбір, може не поїхати на Євробачення. Все через довідку про її поїздку до окупованого Криму, яка виявилась підробленою.

Актуально Шахраї не можуть представляти країну на Євробаченні, – Суспільне про підробку довідки Alina Pash

Команда Alina Pash про фейкову довідку

Команда артистки виступила зі зверненням. Менеджери заявляють, що насправді не сама Alina Pash подавала запит на довідку й особисто не надавала її Суспільному.

Цю довідку надавала не вона особисто, і не вона давала запит на неї. Це давав запит член нашої команди. Ми зараз усередині команди розбираємося, яким чином ця довідка була отримана, і що це за довідка, і як вона взагалі з'явилася у Суспільного. Поки ми не розберемося в команді, я не можу називати вам імена,
– зазначила менеджерка.

Представниця команди співачки додала, що Alina Pash буде робити офіційну заяву лиш тоді, коли отримає справжній документ від прикордонників. Вона вкотре запевнила, що зірка не порушувала український закон.

"У будь-якому випадку це правда, що вона перетинала з української сторони кордон, і там має бути ця інформація, ми на неї чекаємо. Запит до прикордонної служби був здійснений минулого тижня. Для нас заява прикордонної служби була дуже шокуючим моментом, і ми зараз стараємося розібратися, щоб людям дати чітку і правильну інформацію, як це взагалі все відбулося", – повідомила вона.

Довідка про в'їзд до Криму може бути фейком: коротко

  • У 2015 році Alina Pash їздила до окупованого Криму. В інтерв'ю Каті Осадчій у 2019 вона підтвердила, що прибула на півострів через Росію, що є порушенням закону. Та перед і після відбору вона запевнила, що цього не робила і їхала через Україну.
  • Щоб остаточно розвіяти усі сумніви, Суспільне опублікувало "документ", який їм надала Alina Pash, тобто її представниця.
  • Та ця довідка про в'їзд до Криму виявилась підробкою. Про це повідомив Сергій Стерненко з посиланням на власні джерела в ДПСУ та неправильну термінологію в документі.
  • Суспільне поки що не підписуватиме угоду з Alina Pash, адже чекає на офіційний документ від прикордонників.