Щоб не пропускати 2 тижні роботи, після проведення першої операції Сергій та Сніжана повернулись в Україну. Вчора, 17 лютого, вони знову прибули у Відень.

Цікаво Сергій Бабкін розсекретив, скільки коштувала операція в Австрії

Бабкіни повернулись в Астрію

Про приїзд Бабкіних в Австрію повідомила сама пара традиційно у соціальній мережі інстаграм. Вони опублікували перше фото з літака, перебуваючи в аеропорту "Бориспіль" неподалік Києва. Наступне фото вже було з ліфта готелю, де вони зупинились із великою валізою особистих речей.

"І знову Моцарт! І знову Відень!" – романтично сповістив фанатів Сергій Бабкін.

Сергій та Сніжана Бабкіни
Бабкіни відправились в Австрію / Фото з інстаграму Сергія Бабкіна

"Ми тут! Віденські образи з ліфта у студію!" – додала Сніжана у своєму інстаграмі.

Варто додати, що на фотографіях Сергій Бабкін постав без спеціальних окулярів, які він носив після проведення першої операції на одне око 5 лютого.

Сергій та Сніжана Бабкіни
Сергій та Сніжана Бабкіни в Австрії / Фото з інстаграму Сніжани Бабкіної

Що відомо про хворобу Бабкіна: коротко

  • У січні в співака діагностували рідкісне захворювання очей, через яке він вже втратив 70% зору.
  • Спочатку лікарі думали, що причиною рідкісного захворювання став вірус, який вразив нирки і дав ускладнення на очі. Однак згодом виявилось, що причиною стала травма мікрофоном 11-річної давності.
  • Щоб врятувати той зір, що є, він та його дружина відправились на термінову операцію у Відень, Австрія, оскільки їм відмовили у країнах СНГ та Україні.
  • Спочатку планувалось, що відбудеться 2 операції на 2 ока, втім лікарі порекомендували все зробити поетапно. Відтак, 5 лютого йому прооперували одне око, а 18 або 19 лютого йому пролікують друге.