Українські глядачі з нетерпінням чекали на 2 випуск "Холостяка", щоб дізнатися розвиток подій на проєкті. Одна з дівчат, якій вдалося вразити Михайла та пройти в наступний етап, розповіла за лаштунки першого тижня.

До теми Це точно не Михайло, – Дана з "Холостяка-11" прокоментувала виліт з проєкту

Юля про перший тиждень на "Холостяку"

32-річна Юля зазначила, що цей тиждень виявився складним та веселим водночас: "По-перше, відбулося знайомство з кожною дівчиною в будинку. Всі дуже різні, специфічні. Загалом, все, що зараз відбувається, буде справжньою школою для мене, адже у повсякденному житті не можна побувати в таких умовах. Подивимося, як відбуватимуться події далі, але поки що сумувати не доводиться. У перший тиждень постало питання про лицемірство. Вперше за тиждень Михайло побував у нашому будинку і відбувся перший конфлікт між дівчатами. Що далі?".

Цікаво Холостяк 11 сезон 2 випуск: сповідь порноакторки та скандальна реакція на другий дім

Юлія зізналася, що в житті завжди вдавалося зберігати здоровий глузд і сподівається, що так буде й на цьому реаліті-шоу.

Реакція Юлії на другий будинок

Дівчина поділилася, що ще спочатку здогадувалася про існування другого будинку. Зазначимо, Юлія живе у будинку, який розташований в лісі.

Для мене не було несподіванкою те, що так є насправді. Я добре пам'ятаю всіх дівчат на першій вечірці. Загалом, чекаю наступного тижня з надією ближче познайомитися з Михайлом,
– написала в публікації учасниця "Холостяка".

"Холостяк" 11 сезон: головне