Антін, як і більшість киян, вранці 24 лютого прокинувся від вибухів. Тоді вирішив приєднатися до числа зіркових колег та інших земляків, які стали на захист держави зі зброєю в руках.

Дивіться також З гітарою і зброєю: гурт ТІК перевипустив кліп на знамениту пісню "Так, я люблю Україну"

Чому Антін Мухарський пішов з тероборони

Під час одного з чергувань біля блокпоста, Антін прийняв машину, яка рухалася трасою, за ворожу ДРГ. Тоді відкрив вогонь. На щастя, не влучив у ціль, оскільки згодом з'ясувалося, що автомобіль належав СБУ і їхав на спецзавдання.

Після цієї неприємної ситуації з Антіном розмовляло вище командування. Йому довелося залишити тероборону. Мухарський зазначає, що "військовою справою мають займатися військові".

ЗСУ запитали, хто я за військовою професією, я відповів, що музикант військових оркестрів. Ну і сказали: "П***йте заробляти гроші для армії",
– з усмішкою пригадав Мухарський.

Зараз шоумен перебуває у Сполучених Штатах Америки, де виступає на благодійних концертах, збирає кошти на підтримку України. Чоловік вважає, що так він може принести країні більше користі, ніж зі зброєю в руках.

Зірки в теробороні та ЗСУ: останні новини

  • Лідер гурту O.Torvald Женя Галич відправився у військо ЗСУ. Музикант не розсекречує, де воює, однак декілька кадрів з фронту показав.
  • Актор Максим Девізоров перед поїздкою на Донеччину освідчився коханій. Нещодавно закохані зареєстрували шлюб у Дніпрі.
  • 64-річний батько Тіни Кароль вступив до лав тероборони. Тепер він навчає молодих бійців військовій справі.
  • Олександр Положинський зустрів 50-річчя на фронті. Зараз музикант є солдатом ЗСУ, стрільцем 47-го окремого батальйону.
  • Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк тривалий час перебував в теробороні Київщині. Тепер артист відправився воювати в Луганську область.