Про це виконавиця розповіла в ефірі телемарафону. Поки Кароль воює на культурному фронті, її тато відправився на власний фронт.

До теми Батько Тіни Кароль вступив до тероборони попри можливість виїхати: як на це відреагувала зірка

Чому батько Тіни Кароль вступив до ТрО

Григорію Ліберману 64 роки, що не є призовним віком. Чоловік має змогу виїхати за кордон, однак не зробив цього. Натомість він долучився до українських захисників на фронті.

Тато просив про нього багато не казати. Вони з мамою залишилися. Він сказав: "У тебе, донько, є свій фронт, а в мене свій. Я дуже добре розбираюся у військовій справі, я буду допомагати молодим хлопцям",
– поділилася Кароль.

У березні артистка розповідала, що її батьки втекли з Києва, однак виїжджати з України відмовилися. Вони бігли так само як колись від нацистів втікала бабуся Тіни. Жінка була єврейкою.

Українські зірки в ТрО та ЗСУ

  • Співак Олександр Положинський днями відсвяткував 50-річчя. Ювілей зустрів у війську, адже є солдатом ЗСУ, стрільцем 47-го окремого батальйону.
  • 26-річний кіноактор Максим Девізоров воює в гарячій точці на Донеччині. Юнак повернувся з фронту до Дніпра, щоб одружитися з колегою Світланою.
  • Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк з перших днів війни став на захист Києва. Нещодавно стало відомо, що артист відправився воювати на Схід.
  • Актор Андрій Федінчик служить в ЗСУ. Його дружина Наталка Денисенко каже, що війна назавжди змінила їхні стосунки. Тепер для жінки головне лише одне – щоб коханий був живим.
  • Музиканти гурту "Антитіла" ще до початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України ступили до лав територіальної оборони. Коли почалась війна, артисти стояли на захисті столиці, виконували бойові завдання на Київщині – надавали першу медичну допомогу пораненим та евакуювали людей. Тепер колектив служить на Харківщині.