У своєму зверненні 31-річна принцеса Євгенія назвала принца Філіпа "найдорожчим дідусем" та наголосила, що як уся королівська родина, так і вона сама дуже сумує за ним.

Варто знати Принц Чарльз поділився сімейними світлинами та спогадами про покійного батька

Вона підкреслила, що дідусь був би розчулений тим, як про нього відгукуються і яким його пам'ятають ті, хто сидів з ним за обідом, тиснув йому руку чи навіть мимохідь привітався. Принцеса Йоркська поділилася теплими дитячими спогадами з принцом Філіпом.

"Пам'ятаю, як я сміялася з твоїх жартів і запитувала про твоє вражаюче життя та службу на флоті. Пам'ятаю, як спалювала сосиски, а ти кидався рятувати ситуацію.⁣ Пам'ятаю твої руки, твій сміх та твоє улюблене пиво", – написала принцеса Євгенія.

Я берегтиму пам'ять про тебе у твоїх дітях, твоїх онуках та правнуках. Дякую за твою відданість і любов до всіх нас, особливо до бабусі, про яку ми будемо піклуватися. З любов'ю, Євгенія,
– чуттєво завершила онучка принца Філіпа.

Вона доповнила щемливий пост двома архівними фото. На одному з кадрів онука принца Філіпа зображена маленькою дівчинкою, яку люблячий дідусь лагідно гладив по голівці під прицілом папараці. На іншій світлині принцеса Євгенія постала вже дорослою. З широкою усмішкою вона позувала поряд зі старшою сестрою Беатріс і покійним герцогом Единбурзьким.

Для перегляду фото гортайте вправо

Як королівська родина оплакує смерть принца Філіпа

  • Принц Чарльз першим звернувся до громадськості після смерті батька. Він назвав його "особливою людиною", віддав йому останню шану та публічно подякував усім, хто розділив з ними важку втрату.
  • Королева Єлизавета ІІ найважче переносить втрату чоловіка. Смерть принца Філіпа залишила в її житті величезну порожнечу.
  • Єдина донька герцога Единбурзького принцеса Анна назвала батька своїм вчителем, прихильником, критиком і прикладом для наслідування.
  • Принц Вільям відреагував на смерть дідуся та показав його зворушливе фото з маленьким правнуком Джорджем.
  • Слідом за старшим братом спогадами про принца Філіпа поділився і принц Гаррі. Він наголосив на відданості дідуся Єлизаветі ІІ та його чудовому почутті гумору.