Стало відомо, що попри виселення принца Гаррі та Меган Маркл з резиденції, їх таки запросили на важливий захід. Проте поки невідомо, чи захочуть вони бути присутніми на коронації.

До теми Принц Гаррі зізнався про свій діагноз: "Завжди відчував себе не таким, як інші члени родини"

Гаррі таки отримав електронне запрошення від свого батька Чарльза III про подію, яка відбудеться 6 травня. Проте герцоги Сассекські можуть пропустити коронацію, адже саме цього дня їх старшому синові Арчі виповнюється чотири роки.

Можу підтвердити, що герцог отримав електронного листа від офісу його величності щодо коронації. Але рішення про те, чи будуть присутні герцог і герцогиня, наразі нами не розголошується,
– сказав представник пари.

До слова, у пресі активно обговорюють уривки з книжки герцога "Запасний", що найбільше викликають цікавість. Зокрема, принц Гаррі заявив, що 2019 року посварився з принцом Вільямом через Меган Маркл. Також син короля похизувався, що вбив 25 людей під час поїздок до Афганістану.

Що відомо про коронацію Чарльза III

  • Короля Чарльз IІІ коронують разом з дружиною королевою-консорт Каміллою. Подія відбудеться у Вестмінстерському абатстві. Церемонію проведе архієпископ Кентерберійський.
  • Коронація відбудеться 6 травня. У всьому Сполученому Королівстві з 6 по 8 травня будуть святкові дні. План заходів дізнавайтеся за посиланням.
  • Зокрема, все розпочнеться зі служби у Вестмінстерському абатстві, яку проведе архієпископ Кентерберійський. Після неї Чарльз ІІІ і Камілла вийдуть на балкон Букінгемського палацу з іншими членами королівської сім'ї.
  • У неділю, 7 травня, відгримить коронаційний концерт у Віндзорському замку та відбудуться великі коронаційні обіди по всій країні.
  • Експерти припускають, що на коронацію Чарльз ІІІ одягнеться всупереч традиціям. Ймовірно, він з'явиться у військовій формі, а не в розкішній оксамитовій мантії.