Перший розкол між подружжям Меган Маркл та принца Гаррі й монаршої родини стався після відмови пари від королівських обов'язків. Згодом інтерв'ю Опрі Вінфрі погіршило стосунки між братами Гаррі та Вільямом. Становище відносин між обома сім'ями не стає кращим.

Варто прочитати Збрехали 17 разів: нові подробиці інтерв'ю Меган Маркл та принца Гаррі

Принц Гаррі хоче, щоб королівська сім'я вибачилась перед Меган

Незважаючи на те, що подружжя зараз живе у Сполучених Штатах абсолютно новим життям, вони не можуть забути образи, які все ще тримають на монаршу родину.

Проблема Гаррі полягає в тому, що він зациклений на тому, щоб мати рацію. Незважаючи на те, що він сам стверджує, що готовий рухатися далі, він не відступить, поки не отримає вибачень від своєї сім'ї,
– повідомив інсайдер.

Зокрема, принц Гаррі хоче, щоб його сім'я вибачилась перед Меган Маркл за важкі умови життя в палаці, небажання допомогти, коли його дружина була на межі суїциду та расизм стосовно сина Арчі.

Реакція Букінгему на інтерв'ю Гаррі й Меган

  • Варто зауважити, що після виходу інтерв'ю Букінгемський палац випустив заяву, де стверджується про прихильність монаршої родини до подружжя, незважаючи ні на що. Також королева висловила стурбованість щодо висловлень Меган.
  • Згодом принц Вільям публічно виступив на захист королівської родини та заявив, що вони не расисти.
  • Інсайдери вважають, що королева та принц Чарльз підтримали онука й сина в його рішенні.