Новина про розпад українського російськомовного гурту "НеАнгели" була несподіванкою не тільки для її фанатів, але й для солісток – Слави Камінської та Вікторії Смеюхи. Водночас дівчата розуміли, що все так і повинно було закінчитися.

Читайте також Слава Камінська зізналась, хто став спонсором її сольної кар'єри

Вікторія Смеюха про останній рік гурту "НеАнгели"

Співачка зізналась, що й сама була здивована розпадом колективу. Однак, на її думку, все, що сталося – не дарма.

Я приймаю з вдячністю все, що відбувається в цьому житті, і що ми до цього прийшли. Я була нажахана, це було все моє життя, і в якийсь момент воно обірвалося. Ми практично доживали останній рік, все було хитко, у всьому були якісь "але". Я дуже засмутилася і мені потрібно було прощатися зі звичайним життям, буденним,
– пригадала зірка.

Вікторія Смеюха розповіла, що гурт продовжує концертну діяльність. Солістки виступають на корпоративах та інших заходах. Та артистка підкреслила, що дует однаково колись остаточно припинить існування.

"Ми їздимо по корпоративах. У нас все плавно відбувається і вчасно – як сталося з колективом, так станеться з концертами. Є навіть більше попит, ніж раніше. Якийсь феномен. Надто багато ми дали людям, щоб взяти й так різко по клацанню піти", – наголосила вона.

Інтерв'ю Вікторії Смеюхи: дивіться відео онлайн


Розпад "НеАнгелів": коротко

  • Гурт "НеАнгели" заявив про свій розпад 4 березня 2021 року. Виконавиці Слава Камінська та Вікторія Смеюха одразу ж розпочали сольні кар'єри.
  • Продюсер гурту Юрій Нікітін заявив, що ініціатором такого радикального рішення був саме він. Музикант усвідомив, що співачкам варто розпочинати сольні кар'єри.
  • Вікторія Смеюха вже випустила першу сольну пісню під псевдонімом VIKTORIA. Треком "Ми не ангели" вона нібито підсумувала 15-річну кар'єру у складі колективу.