Зараз у Херсоні мама, тато, сестра та племінниця Світлани Тарабарової. Вона зізнається, що зв'язуватися з ними все складніше, адже інтернет і мобільний зв'язок майже зникли.

До теми Які ж вони нелюди, – Ірина Федишин емоційно відреагувала на обстріл мітингувальників у Херсоні

Світлана Тарабарова про рідних у Херсоні

Тримаю зв'язок, але останнім часом це складно. Сьогодні в них не працював ні інтернет, ні домашній, ні мобільний зв'язок. Важко, але тримаємося. Багато людей зараз у жаху, люті та відчувають біль,
– розповіла артистка.

Як Світлана Тарабарова з дітьми тікала з Києва під вибухи

Зіркова сім'я жила в селі Дмитрівка, що біля Гостомельського аеропорту, тож вранці 24 лютого прокинулася від потужних вибухів. Того ж дня Світлана з чоловіком вирішили тікати на Західну Україну. У дорозі вони провели 34 години.

Ми реально виїжджали під вибухи, я встигла тільки одягнути дітей. У чому були, в тому приїхали, тому що 24-го в нас під Ірпенем почався жах,
– пригадала співачка.

Тож на Західній Україні їй допомагають з підгузками, дитячим харчуванням. "Тут я відчуваю себе захищеною плюс-мінус, тут не так багато сирен і бомбардувань. Поїхати не можу. Ми в гарному настрої, намагаємося не сидіти склавши руки, допомагати", – розказала Тарабарова.

Донька Світлани Тарабарової на Західній Україні: відео

До сліз Світлана Тарабарова пригадала, як вела сина у садок у Ворзелі, де тепер лунають обстріли