Найкращий друг Володимира Зеленського залишається в Києві. Там він перебуває з двома доньками та дружиною. Оскільки у столиці часто є повітряна небезпека, то багато часу сім'ї доводиться проводити в укритті.

Важливо Це не попередження або залякування, – Андре Тан наголосив на важливості реагувати на сирени

Євген Кошовий про життя дітей під час війни

Актор поділився, що сім'я вже звикла жити в умовах воєнного часу. Молодша донька відволікається під час онлайн-уроків, а старша вже зрозуміла, що напали окупанти й потрібно захищатися.

У дітей є гаджети, різні замальовки та інші ігри, щоб в укритті могли хоч трохи не думати про те, що відбувається в країні. Коли Євгену потрібно їхати у справах, то діти перебувають з ним, оскільки залишати самих в бомбосховищі не ризикує. Щоб прийняти душ, відпочити, вдень на деякий час відправляються додому. Варвара разом із татом долучилася до волонтерства. Вона допомагає розкладати та розвозити необхідні речі.

Багатьом дітям після війни може знадобитися допомога психолога. Кошовий зізнався, що наразі не думав про це. Чи звертатиметься він до спеціалістів, залежатиме від того, у якому стані доньки будуть після закінчення війни.

Інтерв'ю Євгена Кошового: дивіться відео онлайн