Зіркова пара з "Холостяка" до останнього відмовлялася виїжджати з котеджного містечка під Києвом – Ніка Добринін пішов у тероборону, а Даша Квіткова була вдома з сином. Однак бойові дії дійшли до них.

До теми "Чоловік просить, а я боюсь": чому Даша Квіткова не тікає з-під Києва попри вмовляння Добриніна

Чому Даша Квіткова поїхала на Західну Україну

Останні декілька днів біля нашого будинку було тривожно. Були чутні дуже сильні вибухи. Ми розуміли, що йде бій. Почали літати розвідувальні дрони, а потім було кілька вибухів, що навіть наш будинок затремтів,
– розповіла Даша Квіткова.

Тож вранці 17 березня Нікіта Добринін, який давно вмовляв дружину виїхати в безпечне місце з сином, наказав без заперечень сідати в машину з речами. Зіркова сім'я виїхала на Захід – блогерка з чоловіком і дитиною залишилася в Тернополі, а її мама і брат вирушили до сватів у Чернівці, батько залишився в Києві.

"Ми знову поїхали. І невідомо, коли повернемось додому. Ми не хочемо і не поїдемо за кордон", – заявила Даша Квіткова.

Схоже, у Тернополі вони залишилися тому, що їхати далі блогерці було страшно.

Це була найстрашніша дорога, яку мені доводилося бачити. Я бачила, як обстрілюють машини з дітками, тому з нами поїхав мій чоловік та брат. У нас чотири дитини,
– зізналась знаменитість.

"Ми дуже зашугані. Я бачу людей – я плачу, я обіймаю знайомого – я плачу. Тут у квартирі бахкає бойлер. Здавалося б, звичайний звук, але в мене в голові вибухи, і я знову плачу. Я приїхала сюди й побачила, що тут люди живуть, тому що там ми боялися просто вийти з дому. Хай тут буде тихо і люди продовжують жити", – зі сльозами на очах додала Квіткова.

Даша Квіткова виїхала з-під Києва на Захід: фото з інстаграму

Нагадаємо, що ще в перші дні війни батьки Нікіти Добриніна пропонували йому виїхати у Чернівці з ріднею, однак ті відмовлялися і ховалися у підвалі з чотирма дітьми, зокрема з 8-місячним сином Левом. Усе через небезпечну дорогу та розбиті мости. Проте втекти їм довелося, на 22-й день російського вторгнення.