Олександр Пономарьов керується Біблією, тож дотримується думки "не суди, не судимим будеш". Однак вважає, що єдина причина, чому такі як Ані Лорак і Повалій обрали Росію – це гроші. Адже йому самому пропонували переїхати та заробляти більше.

Читайте також Що в тебе в голові, – Алан Бадоєв емоційно звернувся до зрадниці Ані Лорак, яку палко захищав

Пономарьов висловився про Лорак, Повалій і Лободу

"Я б так не зробив, це ясно. У мене б були інші вчинки з цього приводу. Їм не позаздриш, якщо чесно. Чому так відбулося? Я навіть не розумію. Виправдання цьому, крім того, що заробити грошей, я не бачу", – чесно висловився Олександр Пономарьов.

Він вважає, що таким як Ані Лорак і Таїсія Повалій варто було б вчинити бодай як Світлана Лобода, котра "встала, піднялася й поїхала".

Після 24 лютого вона залишила там усе, що в неї було, і приїхала сюди в Україну допомагати. Чому не зробити так хоча б? Я не виправдовую якісь її попередні кроки, як там люди зреагують, але це був крок. Крок, який заслуговує поваги,
– зізнався артист.

Щоправда, у переважної більшості українців зовсім інша думка про Лободу. Так, їй не дали провести перший з початку великої війни концерт у Києві:

  • наприкінці травня готельно-ресторанний комплекс Osocor Residence анонсував благодійний концерт за участю Світлани Лободи, який мав би відбутися 25 серпня, одразу після Дня Незалежності. На заході планували зібрати гроші на відновлення ЛОР-відділення Охматдиту;
  • в Охматдиті заявили, що ані Лобода, ані Osocor Residence не узгоджували з ними концерт, а ті відповіли, що не зобов'язані й ніколи такого не робили;
  • однак після хвилі осуду й обурень сольник Світлани Лободи все ж скасували, щоб "зберегти внутрішню єдність";
  • у відповідь репер Ярмак, який виступав проти відбілювання "блазнів і зрадників", оголосив збір на Охматдит. Він одразу ж перерахував свої бойові 100 тисяч гривень на рахунок благодійного фонду дитячої лікарні.