Музикант Олександр Пономарьов відповів, чому не пішов слідом Таїсії Повалій та Ані Лорак. Артист обрав україномовні пісні та не схотів їхати до Москви.

Дивіться також Олександр Пономарьов натякнув на нові стосунки після двох невдалих шлюбів: "Все добре"

Чому Пономарьов не виїхав у Москву

Чомусь існувала така теорія, що, якщо ти не поїдеш у Росію, а через Росію не повернешся потім в Україну, тебе тут не признають, незрозуміло чому,
– поділився Олександр Пономарьов.

Артист зізнався, що його запрошували переїхати до Росії ще у 1995 році. Але він прийняв рішення щодо своєї кар'єри ще перед цим. Олександр додав, що хотів стати саме українським співаком – на його думку, тоді їх було не так багато.

"Я, російськомовний чувак, прийняв для себе рішення, що я буду україномовним співаком. Не знаю, чому. Це для мене загадка досі. Тому що інакше як пояснити, що я міг співати на більшій території, заробляти більше грошей... Так боженьці було потрібно".

Музикант додав, що жодного разу не шкодував, коли спостерігав, як у Росії приймають Лорак чи Повалій.

Міг би заробляти більше, так. Але чи було б це краще? З релігійного боку – талант треба показувати більше. Але якщо підходити із внутрішнього духу: я вважав, що співаків в Росії багато, а в Україні мало. І треба, щоб було більше. Така в мене тоді була логіка,
– пояснив Олександр Пономарьов.

Зауважимо, що зараз зрадниці Ані Лорак та Таїсія Повалій не потрібні ні в Україні, ні в Росії. Спроби всидіти на двох стільцях ганьблять артисток ще більше.

  • Зокрема, концерти Ані Лорак в Росії масово скасовують через чутки про її допомогу ЗСУ. Після мемів про "Фонд помсти Лорак" зірка не зможе виступити в Ростові-на-Дону. Адже там не можуть допустити концерту співачки, яка не підтримує війну.
  • Таїсія Повалій відкрито підтримує вторгнення, але й вона не потрібна росіянам. Її запланований концерт у кафе-ресторані 25 березня у місті Улан-Уде скасували, пізніше скасували й виступ і у Читі 27 березня.