Музикант підписав контракт зі Збройними Силами України ще до початку повномасштабної війни. Зараз він є стрільцем 47-го окремого батальйону.

Дивіться також "Мені 50, і я – солдат ЗСУ": Олександр Положинський святкує день народження

Сашко Положинський вийшов на зв'язок після 2 тижнів мовчання

Протягом двох тижнів Олександр не публікував нічого в мережі, що викликало занепокоєння в шанувальників. Згодом він пояснив, що протягом цього часу в нього просто не було зв'язку, а зі здоров'ям все добре.

Дякую всім за хвилювання! Зі мною все гаразд, просто не було зв'язку. Хустиною вночі від комариків прикривався. Радий знову писати вам,
– написав Положинський під фото з фронту.


Олександр Положинський на війні / Фото з фейсбуку співака

Також виконавець опублікував відео, на якому зображений з побратимами. Військові виконали запальний танець під пісню Положинського та "Був'є" – "Моєї дискотеки треки". У короткому ролику можна побачити умови, в яких перебувають наші захисники на війні. Незважаючи ні на що, вони не втрачають позитиву, танцюють, усміхаються, радіють кожній хвилині.

"Це хіт!", – написав Сашко під відео.

Зірки в теробороні та ЗСУ: останні новини

  • Ведучий Даніель Салем на війні отримав легку контузію. Він розповів, що ліве вухо, скоріш за все, навряд чи чутиме.
  • Співак Коля Серга служить в теробороні. Днями він відвідав поранених бійців у госпіталі, виступив перед ними.
  • Український співак, учасник проєкту "Х-фактор" Олександр Кривошапко повідомив, що ще в березні вступив до добровольчого батальйону, підписав контракт зі Збройними Силами України.
  • Лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя понад три місяці разом з колегами з колективу перебуває у складі ТрО та зараз є на Харківщині. Чоловік розповів, що через те, що деякі виконавці під час служби від'їжджають кудись, в українців складається хибне враження, що у них є привілеї, але це не так.