Український співак Олександр Кривошапко, відомий після шоу "Х-фактор", відповів хейтерам у соціальних мережах. Він розповів, що перебуває на контракті.

До теми Слава Дьомін зізнався, що писав подрузі Ані Лорак на початку війни: яка була її реакція

Олександр Кривошапко служить у добровольчому батальйоні

Як розповів виконавець, користувачі мереж постійно відправляють його служити. Але він ще з березня перебуває на контракті з добровольчим батальйоном.

Хочу відповісти тим, хто кожного дня відправляє мене до складу українських військ. Уже два з половиною місяці я перебуваю на контракті з добровольчим батальйоном, просто не розголошував, бо паралельно із цим займався іншою справою – нашим благодійним фондом. Тому не переймайтеся – із духом усе добре. Слава Україні,
– сказав Олександр Кривошапко.

Музикант найбільше займається благодійністю. Його фонд допомагає перевозити гуманітарну допомогу всім, хто постраждав від війни з Росією.

Олександр Кривошапко про те, що служить з добровольцями: дивіться відео

Останні новини про зірок в теробороні

  • Тарас Тополя спростував міф про те, що знаменитості мають привілеї у теробороні чи Збройних Силах. Він підкреслив, що служба – це не казки та гарні фото, а відповідальна робота.
  • Чоловік Ірини Цілик, письменник Артем Чех, у 2022 році повернувся на війну. Режисерка поділилася, що їй цього разу було значно важче, аніж у 2015 році.
  • Режисер Олег Сенцов розповів, що повномасштабна війна більш динамічна та жорстока, аніж ООС. До того ж у перші дні війни росіяни хотіли зробити все так само, як і у 2014 році, але їм не вийшло.