Британська співачка Адель болісно переживала розлучення з Саймоном Конецьким. Вона мала психологічні проблеми й страждала від панічних атак. Та днями знаменитість заговорила про заміжжя.

Цікаво В ексбойфренда Хлої Кардашян народилась дитина від іншої: як відреагувала зірка

Чи хоче Адель вийти заміж

У розмові з ведучим артистка наголосила, що йому точно варто одружитися. Цей досвід зірка назвала "чудовим". Адель зізналась, що хоче і готова вийти заміж вдруге.

Я безперечно знову відкрита для шлюбу. Почуття, яке я відчувала при заміжжі, було найбезпечнішим почуттям у моєму житті. Хоч це й не спрацювало, я сумую за цим статусом,
– поділилась співачка.

Особисте життя Адель

  • У 2012 році Адель народила від бізнесмена Саймона Конецького сина Анджело, а через 4 роки пара офіційно одружилася. Втім, вже у квітні 2019 року стало відомо про їхнє розставання.
  • У 2021 році Адель та Саймон Конецький змогли досягти згоди та домовитися про офіційне розлучення. Ще через 3 місяці шлюборозривний процес завершився.
  • За цей час знаменитість кілька разів підозрювали у романах з чоловіками. Одні з останніх стосунків співачки стали серйозними – вже близько 5 останніх місяців Адель зустрічається з Річем Полом. Вперше їх побачили разом на фінальному матчі NBA.
  • 18 вересня відбувся перший офіційний вихід Адель і Річа Пола як пари. Вони прибули на весілля гравця NBA Ентоні Девіса та його коханої Марлен. Згодом Адель опублікувала перше фото з коханим, офіційно підтвердивши стосунки.


Адель і Річ Пол / Фото з інстаграму Адель