Хлої Кардашян кілька разів поривала стосунки з баскетболістом Трістаном Томпсоном. Як виявилося, останнє розставання було небезпідставним.

Читайте також К'яра Ферраньї влаштувала сімейну фотосесію біля ялинки: який образ обрала блогерка

Ексбойфренд Хлої Кардашян став батьком від іншої

У Трістана Томпсона нещодавно народилась дитина. У березні спортсмен мав інтимні стосунки з фітнес-тренеркою Маралі Ніколс – вона завагітніла, а 5 грудня народила хлопчика.

Тренерка подала до суду на баскетболіста, щоб отримувати від нього аліменти. Там вона зізналась, що Томпсон пропонував їй 75 тисяч доларів за мовчання про свою вагітність, однак жінка не стала на таке погоджуватися.

Трістан Томпсон визнав, що перебував у сексуальних відносинах з Маралі. Однак він вимагає провести тест на батьківство.

Як відреагувала Кардашян

Хлої Кардашян дізналась про те, що її колишній знову став батьком. Вона була шокована, а рідні повідомили, що "ніколи не бачили її такою засмученою". Все тому, що зірка перебувала у стосунках з Трістаном на той час, коли завагітніла Маралі Ніколс. Тож Хлої знову потерпіла зраду.


Хлої Кардашян з донькою й ексбойфрендом / Фото з інстаграму зірки

Стосунки Трістана Томпсона і Хлої Кардашян

  • Світська левиця закрутила роман з баскетболістом у 2016 році. Вона завагітніла первістком, але на останньому місяці вагітності дізналась про його зради.
  • Хлої Кардашян дала другий шанс бойфренду і пробачила йому. Та згодом знову дізналась про чергову зраду – цього разу з подругою Кайлі Дженнер. Знаменитість розірвала стосунки з Трістаном Томпсоном.
  • Зірка продовжувала підтримувати зі спортсменом зв'язок: запрошувала на свята і давала зустрічатися з донькою. Влітку 2020 року стало відомо, що експара возз'єдналась. Ба більше, у мережі з'явилися чутки про заручини – Хлої засвітила на знімках розкішну обручку.
  • Кардашян зізнавалась, що хотіла б знову народити дитину від свого бойфренда. Але влітку 2021 року дізналась про ніч, яку Томпсон провів з трьома іншими жінками й знову розійшлась з ним.