Підліток зі Львова став зіркою ролика за участю американської акторки Анджеліни Джолі. У кав'ярні, куди завітала зірка, хлопець опинився випадково. Чекаючи на маршрутку, він вирішив посмакувати круасаном.

До теми Джолі помітили у львівській кав'ярні: мережа вибухнула мемами

14-річний Юліан став єдиним відвідувачем кав'ярні, який не відреагував на появу зірки Голлівуду.

Я сів за столик і краєм вуха чую, що хтось англійською розмовляє. Думаю, якась американська інстаграм-знаменитість. Я бачив її, але якось не зрозумів, хто це, не впізнав. У реальності вона дуже красива. А от у фільмах так деколи загримують, що рідна мама не впізнає,
– поділився підліток.

Поки увага всіх присутніх була прикута до Анджеліни Джолі, Юліан гортав стрічку в інстаграмі. Про візит акторки до тієї кав'ярні дізнався вже від мами, коли повернувся додому. Він пів години їхав додому і за цей час з'явився у майже всіх пабліках. Хлопець зізнався, що не ображається на меми, які створюють користувачі мережі. Він вдячний Анджеліні Джолі та всім тим, хто пам'ятає про Україну та допомагає їй.

Важливо Анджеліна Джолі про свій візит до Львова: "Пишаюся стійкістю і мужністю українського народу"

Візит Анджеліни Джолі в Україну: головне

  • 30 квітня зірку Голлівуду помітили в одній з львівських кав'ярень.
  • Згодом акторка поїхала на вокзал, де поспілкувалася з переселенцями. Звідти довелося втікати в укриття, оскільки у Львові оголосили повітряну тривогу – була загроза ракетного удару з боку Чорного моря.
  • В одному з медичних закладів знаменитість відвідала дітей, які постраждали під час ракетного удару по вокзалу Краматорська, а також побувала в школі-інтернаті.
  • Вже наступного дня Джолі поїхала в Борислав, де поспілкувалася з дітьми-переселенцями.
  • Понад 19 років Анджеліна Джолі є послом доброї волі ООН, однак цей візит не стосувався її діяльності в ООН, а був власною ініціативою. Акторка завжди там, де страждають діти, для неї немає чужої біди.