46-річна американська акторка Анджеліна Джолі таємно прибула в Україну. Однак не залишилася непоміченою. Її зняли у мережі кафе Lviv croissants. Відео у фейсбуці опублікувала журналістка СТБ Майя Підгородецька.

Читайте також Наш дім – вам дім: які селебрітіз готові прийняти українських біженців у розкішних маєтках

Анджеліна Джолі у Львові

"Нічого особливого. Просто Львів. Просто зайшла випити кави. Просто Анжеліна Джолі. Просто Україну підтримує весь світ", – підписала Майя Підгородецька.

Нагадаємо, що Анджеліна Джолі – посол доброї волі ООН у справах біженців. Очевидно, в Україну вона приїхала через війну, яка змусила тікати за кордон більш як 5 мільйонів людей. Очікуємо, що деталі її візиту до Львова будуть відомі згодом.

Анджеліна Джолі у Львові

Анджеліна Джолі у Львові / Фото Майї Підгородецької

Я молюся про завершення війни. Це єдиний спосіб зупинити страждання та втечі із зон конфлікту. Жахливо бачити, як діти платять ціну – втраченими життями, зіпсованим здоров’ям і травмами,
​– писала Анджеліна Джолі на початку квітня.

Як Анджеліна Джолі підтримує Україну

  • З першого дня війни голлівудська акторка молилася за українців й одразу ж почала опікуватися біженцями. У цьому Джолі допомагали колеги з агенства ООН The UN Refugee Agency.
  • У профілі з 12,7-мільйонною аудиторією Анджеліна Джолі розмістила відео з бомбосховища у Харкові. Від бомбардувань у ньому переховувалася сім'я з дітьми.
  • Вона розповіла всьому світові про смерть вагітної жінки в Маріуполі, яка загинула через цинічний авіаудар по дитячій лікарні та пологовому будинку. В інстаграм-сторіс знаменитість опублікувала допис The Washington Post.
  • Наприкінці березня Анджеліна Джолі провідала дітей з України в лікарні в Римі. На той момент у столичній клініці Італії лікувався 31 малюк – хтось з них отримав поранення на війні, хтось продовжив лікувати тяжку хворобу.