12 лютого відбувся Національний відбір на Євробачення-2022, що обговорюють досі. Переможницю Alina Pash дискваліфікували через підроблену довідку про законний перетин Криму.

До теми Лідер Kalush Orchestra телефонував Притулі після Нацвідбору: ведучий пояснив, для чого

Тіна Кароль про скандальний Нацвідбір

Українська співачка, що посіла місце судді у фіналі, зізналась, що "такого бруду немає в жодній країні" під час відбору учасника на Євробачення. Все тому, що перевірка Суспільного була неретельною, зауважила Кароль.

Це ж можна передбачити, перевірити. Якщо є якісь конкретні принципи та правила, то вже візьміть та перевіряйте всіх. Не потрібно потім дивуватися,
– підкреслила Тіна Кароль.

Зірка додала, що підозрювала, що участь Alina Pash може обернутися скандалом. Вона цікавилась в організаторів відбору, чи її перевіряли відповідно до усіх правил.

"Я запитувала, чи все гаразд з Alina Pash. Мені відповіли, що все гаразд. Ми перевірили. Я відчувала, що буде скандал. Вона в мене брала участь у "Молодій крові". Я її реально поважаю як виконавицю, але нацвідбір – це тонка структура.Треба мати кришталево чисту репутацію, щоб вже йти на нацвідбір. Навіть у члена журі має бути якась така репутація", – наголосила знаменитість.

Читайте детальніше Фейкові довідки, поїздки у Москву та Крим: все, що відомо про скандал з Alina Pash

Зауважимо, не тільки Тіна Кароль вважає, що Суспільний мовник винний у скандалах, пов'язаних з Alina Pash:

  • Маша Єфросиніна розповіла, що їй досі незрозуміло, чому "викриття" Alina Pash сталось після конкурсу, а не до нього;
  • Олена Мозгова висловила думку про те, що весь організаційний комітет повинен подати у відставку після скандалу з перевірками учасників та пісень. Адже й LAUD дискваліфікували лише після того, як його оголосили фіналістом.
  • Ігор Кондратюк вважає, що якби Суспільний мовник був "принциповим", не допустив би виступу Alina Pash у фіналі.