Цьогоріч Сергій Притула відмовився вести Нацвідбір Євробачення-2022, тому публічно розсекретив свого фаворита – гурт Kalush Orchestra. Після перемоги Alina Pash хлопці заварили таку кашу, розхльобати яку не можуть досі. Вони сподівалися, що розібратися з цим їм допоможе громадський діяч, але той відмовився мати справу зі Суспільним.

До теми Прикро, що все так, – Маша Єфросиніна про "лажу" на Нацвідборі та критику її сукні для ефіру

Чому лідер Kalush Orchestra телефонував Притулі

У свіжому інтерв'ю ведучий підтвердив Каті Осадчі, що на Нацвідборі справді тримав кулаки за Kalush Orchestra. До реперів він має "глибокий сентимент", але не знає, як зарадити їм у скандалі зі Суспільним мовником.

Олег телефонував мені, запитував, що робити в таких ситуаціях. Але я, відверто кажучи, не на стільки фахово, експертно можу радити у питаннях комунікації зі Суспільним мовником. Побажав йому успіху,
– розповів Сергій Притула.

Сергій Притула з гуртом Kalush Orchestra / Фото з інстаграму ведучого

Він не здивований, що скандали та сварки не оминули Національний відбір 2022 року, адже вони були й за часів його ведення, щоправда, не в таких масштабах.

"Скандали – це невіддільна частина Національного відбору Євробачення. І я не скажу, що за часи моєї роботи ведучим їх не було, теж були. Щоправда, дещо іншого формату. Креативна індустрія, шоубізнес, музика, спорт, телебачення виконують певну таку терапевтичну функцію розвантаження мізків. Люди мають куди вихлюпнути зайву енергію, яка накопичується від зовнішньої агресії", – висловився Притула.

Коротко про скандал Kalush Orchestra зі Суспільним

  • Репери образилися на суддю Ярослава Лодигіна, який віддав їм усього 3 бали з 8 можливих і назвав їх "людьми з гір". Згодом він вибачився за таке формулювання, бо нібито не хотів образити Kalush Orchestra.
  • Через плутанину з балами від глядачів музиканти запідозрили Суспільне у фальсифікації результатів голосування. Вони навіть писали петицію до президента, але та чомусь досі не з'явилась на сайті.
  • Після звільнення Ярослава Лодигіна з посади голови оргкомітету з Нацвідбору на Євробачення Kalush Orchestra радів, що "справедливість перемогла", але цього виявилося замало.
  • Репери не поспішають підписувати контракт зі Суспільним, яке просить їх їхати на Євробачення-2022 замість Alina Pash. Вони вимагають або звільнення представниці PWC, яка ручилась за чесність підрахунку голосів, або оприлюднення кількості глядацьких смс.