Більше пів року тому 91-річний Григорій Чапкіс був одним із суддів проєкту "Танці з зірками", поки у грудні 2020 року не потрапив у лікарню із запаленням легень. Хоч тести на коронавірус були вже негативними, чимало фанатів підозрюють, що чоловік переніс важку форму COVID-19.

Дивіться також "Танці з зірками 2021" 3 випуск: заворожуюча хайтарма від Джамали та булінг у соцмережах Харлан

Коридор честі для Чапкіса

Хвороба надто важко відбилась на його житті, тому через пів року Григорія Миколаєвича не стало. Але його творчий доробок та подяка учнів залишилась на довгі роки. Саме це можна було побачити в номері-присвяті, який виконали три покоління танцюристів на паркеті 3 випуску "Танців з зірками".

Чуттєвий віденський вальс завершився тим, що до танцюристів приєднались усі учасники, судді та ведучі проєкту, утворивши коридор честі. А за допомогою сучасних технологій можна було побачити, як востаннє таким коридором проходить Григорій Чапкіс. У цей час йому аплодували вдячні колеги і танцюристи. Така постановка глибоко вразила усіх глядачів за екранами шоу та в залі проєкту.

До слова Продюсер "Танців з зірками" пояснив, чому в першому ефірі не згадали про Чапкіса

"Танці з зірками 2021" 3 випуск: дивіться онлайн – танець-присвята Григорю Чапкісу

Варто додати, що "трюк" з виходом Григорія Чапкіса на паркет використали із вже поставленого раніше номеру у 2019 році. Тоді це був номер-відкриття нового сезону, де танцювали усі судді та учасники проєкту, а в фіналі по коридору тріумфально виходив Чапкіс.

Григорій Чапкіс на "Танцях з зірками" у 2019 році: дивіться відео онлайн

Що відомо про смерть видатного танцюриста Григорія Чапкіса

  • Ще узимку 2021 року Григорій Чапкіс багато хворів і навіть тричі потрапляв до реанімації. Хоч артист і підлікувався, але недуга сильно підірвала його здоров'я.
  • 13 червня син хореографа Грег у своєму інстаграмі повідомив, що його батько – Григорій Чапкіс помер.
  • Також Грег додав, що причиною смерті стала старість. Чоловік ствердив, що в тата "усе почало відмовляти".
  • В останні дні життя артиста підтримували його донька Лілія та дружина Міла.
  • Церемонія прощання відбулась 18 червня у Національній Філармонії України, а похорон – на Байковому кладовищі.