Продюсери проєкту "Танці з зірками" анонсували, що увесь п'ятий сезон буде присвячений українському хореографу та багаторазовому судді шоу Григорію Чапкісу. Він помер 13 червня 2021 року, а його місце зайняв Максим Чмерковський. Однак, на диво, ефір-відкриття відбувся без згадки про легендарного танцівника.

До теми Залишив слід у цьому шоу, – новий суддя "Танців" згадав про Чапкіса, якого замінив у проєкті

Така позиція продюсерів викликала шквал критики в мережі, відповідати на яку взявся Володимир Завадюк. Він запевнив, що на "Танцях з зірками" ще не раз згадають Григорія Чапкіса та його внесок у розвиток українського танцю. Пояснювати, чому цього не зробили в першому ефірі, він не став.

Ми присвячуємо Григорію Миколайовичу сезон і готуємо цілий ефір, натхненний його талантом. Для нас він легенда і символ шоу,
– заявив Володимир Завадюк.

Григорій Чапкіс з сином Грегом / Фото з інстаграму Володимира Завадюка

Варто зауважити, що переможниця "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова першою звернула увагу на те, що дебютний ефір пройшов без вшанування пам'яті Григорія Чапкіса.

"В анонсі шоу не раз згадували, що цей сезон присвячений пам'яті легендарного Григорія Чапкіса. У результаті в ефірі навіть не згадали про нього. Могли б і відкрити з пам'яті про нього", – критикувала танцівниця. Її невдоволення підтримали десятки користувачів інстаграму.