Схоже, серед фоловерів переможниці "Холостяка-9" Даші Квіткової все ще є ті, чиї мізки промиті російською пропагандою. За її словами, поки путінські вояки трощать будинки, розлучають сім'ї, вбивають мирних людей, "хтось досі виписує свої постіки на тему "постановки в Бучі".

До теми Це моя персональна історія, – Олег Скрипка про Бучу, де жили його батьки

Даша Квіткова запросила росіян в Україну

Я оплачу кожному квиток у Бучу, Ірпінь, Маріуполь, Чернігів та інші міста України, де побували ваші солдатики, щоб ви особисто взяли участь у цій "постанові", щоб особисто відчули запах, який тепер стоїть на вулицях, щоб особисто вивозили тіла, якими знущалася ваша "доблесна армія",
– пообіцяла Даша Квіткова.

Вона додала, що в її серці велика рана від "русского міра", яка з кожним днем стає все більшою. Адже те, що відбувається зараз в Україні, – гірше за фільми жахів. "Світ поділився на дві частини: на людей та на росію", – потужно завершила блогерка.

Даша Квіткова та Нікіта Добринін з сином Левом: відео, фото

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Як український шоу-біз реагує на кадри зі звільненої Київщини

  • Акторка і перша українська "Холостячка" Ксенія Мішина не змогла стримати сліз після фото з Київщини. Вона переконана, що кожен росіянин несе відповідальність за ці злочини.
  • Письменник Сергій Жадан після новин про Бучу нагадав українцям, що "росіяни прийшли нас знищувати", тож єдиний наш шанс уціліти – перемогти в цій війні.
  • Співак Тамерлан з гурту TamerlanAlena на власні очі бачив звірства окупантів у Бучі, адже з теробороною прибув туди на "зачистку". Він був приголомшений жорстокістю і цинізмом путінської армії.
  • Артистка Світлана Тарабарова показала зруйноване окупантами село під Києвом і зізналася, що там її світлий дім і садок, в який не встигли піти діти.
  • Гурт "Антитіла" та співачка Наталія Могилевська теж шоковані кадрами з Бучі та інших міст Київщини.

Повний текст публікації Даші Квіткової:

Вже який день поспіль я ридаю 24/7. Нікіта вирішивши всі справи на Заході та поїхав назад обороняти Київ та область.

У серці велика рана, яку зробив "рускій мір" і з кожним днем ​​ця рана стає більшою. Цей "мір" вбиває, забирає будинки, розлучає сім'ї та ще багато страшних речей, які навіть у голові не вкладаються.

Ті, що ми побачили за останні дні – гірші за найстрашніший фільм. І цьому немає пробачення. Як і тим, хто досі виписує свої постіки на тему "постановки в Бучі".

Я оплачу кожному квиток у Бучу, Ірпінь, Маріуполь, Чернігів та інші міста України, де побували ваші солдатики, щоб ви особисто взяли участь у цій "постанові", щоб особисто відчули запах, який тепер стоїть на вулицях, щоб особисто вивозили тіла, якими знущалася ваша "доблесна армія".

Світ поділився на дві частини: на людей та на росію.