Після моторошних кадрів з Бучі, які облетіли весь світ, всім стало зрозуміло, що росіяни прийшли в Україну, щоб знищити наш народ. Те, що ми побачили після звільнення міст і селищ у Київській області, неможливо забути чи пробачити.

Важливо Учасник дуету TamerlanAlena розповів, як на другий день служби в нього цілив російський снайпер

Сергій Жадан звернувся до українців

Україна обов'язково переможе у цій війні, однак вже заплатила та продовжує платити дуже високу ціну. Ми втрачаємо найцінніше – життя українських військових та мирних мешканців. На нашу землю прийшли російські кати, ґвалтівники, мародери, які приголомшують цинізмом та жорстокістю.

Сергій Жадан, який разом із земляками обороняє героїчний Харків, звернувся до українців. Він закликав усіх триматися, адже росіяни прийшли, щоб знищити український народ.

Друзі, тримаймося. Вся ця правда, яка нас оглушила, свідчення з Бучі, є нестерпними. Росіяни прийшли знищувати нас. Ми маємо лише один варіант уціліти – перемогти в цій війні. Тому працюймо на перемогу, підтримуймо ЗСУ. Все інше – потім,
– наголосив Сергій.

Зараз в українців має бути лише опір, боротьба та взаємопідтримка. Щодня ми наближаємося до перемоги.

Зверніть увагу Кров застигає в жилах: "Антитіла", Могилевська шоковані кадрами з Бучі та інших міст Київщини

Зірки у звільнених містах Київщини

  • Дмитро Комаров побував у Бучі наступного дня після її звільнення. Ведучий показав, як виглядає один з житлових кварталів міста. А також розповів, що на вулицях лежать дуже багато тіл людей різного віку, яких катували та вбивали.
  • Андрій Хливнюк з "Бумбоксу" після осколкового поранення повернувся на службу в ТрО. Разом з іншими військовослужбовцями чоловік приїхав до звільненого Ірпеня.