Відома українська акторка і "Холостячка" Ксенія Мішина услід за іншими знаменитостями не змогла оминути увагою жахи у Бучі, Гостомелі й Ірпені. Вона опублікувала кадри з містечок та поділилась думками.

До теми Учасник дуету TamerlanAlena розповів, як на другий день служби в нього цілив російський снайпер

Ксенія Мішина відреагувала на жахи на Київщині

Акторка зауважила, що інстаграм позначає фото з Київщини як "неприйнятні", хоч вони – сьогоднішня реальність.

Сьогодні вся стрічка в "неприйнятному контенті", як любить писати інстаграм, зносячи багато правдивих постів та сторіз, але якщо називати все своїми іменами, то сьогодні вся стрічка в реальних кадрах України, у фотографіях життів, яких більше немає. Я не можу стримати сліз, ніхто не може стримати сліз,
– поділилась Ксенія Мішина.

"Буча, Ірпінь, Гостомель — міста-герої, і люди-герої, які віддали свої життя за Україну, і продовжують захищати Україну", – додала зірка.

Допис Мішиної видалили

Через жорстокі кадри інстаграм видалив допис артистки. Вона показала скриншот-доказ цього й зауважила, що саме так Росія сприймає реальність – заплющуючи очі на правду.

"У цьому вся російська суть. Так звучить і правда у підручниках вашої історії. І після того, як учора пролетіли весь світ фотографії мертвих закатованих виродками українців, кожен, без винятку, причетний до російської культури позначений клеймом вигнанця цього світу! Приготуйтеся цілувати холодильники та слухати пісні Бузової у голодних муках", – висловилась акторка.

Христина Решетник і Наталка Денисенко у коментарях підтвердили, що і їхні дописи інстаграм видаляє, не даючи світові показати, що відбувається в Україні.


Скриншот з інстаграму Ксенії Мішиної

Як інші зірки реагували на жахи в Бучі

  • Дмитро Комаров на власні очі побачив жахливу картину у місті. Він зізнався, що на дорогах дуже багато трупів мирних жителів. За його словами, росіяни цілеспрямовано вбивали чоловіків від 18 до 60 років.
  • Наталія Могилевська та Тарас Тополя підкреслили, що кожен має понести відповідальність за скоєне. Також лідер "Антитіл" назвав війну геноцидом українського народу.
  • Тамерлан розповів, що очі відмовлялись вірити в те, що він бачив у Бучі. Співак припустив, що так російські військові хочуть залякати народ.