На презентації Фонду Олени Зеленської, зустрічах з королевою-консорт Каміллою та королем Чарльзом III перша леді вкотре продемонструвала бездоганний і витончений смак в одязі. Далі у матеріалі 24 каналу читайте все, що відомо про історичний візит дружини українського президента до Великої Британії.

Вас може зацікавити Хто претендує на престол після Чарльза III: королівські спадкоємці, які мають право на трон

28 листопада відбулася зустріч з прем'єр-міністром Великої Британії та його дружиною. Вони показались перед публікою поблизу Даунінг-стріт.

Також перша леді України була на інтерв'ю історичній радіостанції BBС. Вона нагадала, що під час Другої світової це радіо було не тільки основним джерелом інформації, але й інструментом спротиву. Зеленська познайомилася з командою української служби BBC та керівництвом корпорації.

Зеленська на зустрічі з дружиною Сунака та інтерв'ю / Фото з телеграму першої леді

Цими днями у Лондоні відбулася презентація Фонду Олени Зеленської, яку відвідало чимало британських дипломатів та політиків. Серед них був і колишній прем'єр-міністр країни Борис Джонсон, який товаришує з подружжям Зеленських.

Презентація Фундації Олени Зеленської / Фото з телеграму першої леді

29 листопада Олена Зеленська виступила перед парламентом Великої Британії. Перша леді України наголосила на важливості створення спеціального трибуналу для розслідування злочинів керівництва Росії.

Того ж дня Зеленська побувала на прийомі, який організувала королева-консорт Камілла у Букінгемському палаці. Захід відбувся в рамках соціальної кампанії "16 днів активності ООН проти гендерного насильства". Там перша леді України розповіла про сексуальне насильство в умовах війни – зґвалтування жінок і дівчат російськими солдатами.

Зеленська на прийомі в королеви-консорт Камілли та виступі перед парламентом / Фото з телеграму першої леді

30 листопада відбулася історична зустріч першої леді України та короля Великої Британії Чарльза III. Разом з Його Величністю Зеленська побувала в Українському католицькому соборі в Лондоні, де розташований лондонський Ukrainian Welcoming Centre.

Після цієї зустрічі перша леді зустрілася зі студентами британських університетів. Вона наголосила, що студентам України щодня доводиться виборювати знання – поміж повітряними тривогами, бомбосховищами, відключеннями електрики.

Зеленська на зустрічах з королем і британськими студентами / Фото з телеграму першої леді