Гурт Kalush Orchestra приніс Україні третю перемогу на Євробаченні. Соліст колективу Олег Псюк родом з Калуша, де після повернення з Турина його тепло зустрічали місцеві.

Важливо Kalush Orchestra виставив на продаж трофей Євробачення: до чого тут Сергій Притула

Тепер стало відомо, що Олег став почесним громадянином Калуша. Він продовжує говорити про Україну на культурному фронті, зі сцени Євробачення закликав врятувати захисників Маріуполя, які 14 травня ще перебували в блокаді на заводі "Азовсталь". Kalush Orchestra здобули для України дуже важливу перемогу і наблизили нас до великої перемоги на полі бою, на яку всі нетерпляче чекають.


Олег Псюк став почесним громадянином Калуша / Фото з інстаграму Суспільне. Євробачення

Життя Kalush Orchestra після Євробачення

  • У дорозі з Турина музикантів тепло зустріли на українському кордоні. Шанувальники та прикордонники вітали Kalush Orchestra, співали разом з ними "Stefania", фотографувалися, обіймалися.
  • Згодом колектив дав пресконференцію у Львові, де розповів про перемогу, заклик врятувати "Азовсталь", вбрання для виступу на Євробаченні-2022, нуль балів від національного журі України для Польщі.
  • Олег Псюк розповів, що скоро колектив вирушить у світове турне, де збиратиме кошти на підтримку України. Після перемоги на пісенному конкурсі Kalush Orchestra чекають у багатьох країнах світу.
  • Разом з Сергієм Притулою Олег оголосив про аукціон, де розіграють легендарну рожеву панаму, в якій артист виступав у Турині, а також статуетку мікрофона. Всі зібрані кошти будуть спрямовані у благодійний фонд Сергія Притули, який закуповує необхідні речі для військових Збройних Сил України. Лише за 2 дні вдалося зібрати понад 2 мільйони гривень. Найбільша ставка на головний приз конкурсу – мікрофон – 19 717 доларів. Аукціон продовжується.

Вас може зацікавити Садовий допомагає Притулі продавати трофеї Євробачення: як він виглядає у рожевій панамі Kalush