Тріумфатори цьогорічного Євробачення-2022 Kalush Orchestra вже в Україні! Вони мали спеціальний дозвіл на те, щоб виїхати, а після перемоги, як і обіцяли, повернулись на Батьківщину.

До теми Британець з Євробачення-2022 повернувся додому в рожевій панамі від Kalush Orchestra: відео

Kalush Orchestra приїхали в Україну

Українських музикантів радо зустрічали на українській землі та кричали їм: "Вітаємо". Колектив разом з митниками та молоддю заспівали Stefania – хіт Євробачення у 2022 році. Артистам дарували квіти й фотографувались з ними.

Kalush Orchestra повернулись в Україну: відео

На знак подяки українські прикордонниці подарували солісту гурту Олегу зелений берет – на заміну його рожевій панамці, яка стала модним трендом у всьому світі, – а також синьо-жовті квіти.

"Ми хочемо подякувати вам за перемогу. Ця перемога є дуже важливою для України. Також дякуємо, що не побоялись попросити про допомогу для українських бійців у Маріуполі та на "Азовсталі". Сподіваємось, що світ вас почує і допоможе вам. Ми пишаємось вами", – сказали митники Kalush Orchestra.

Kalush Orchestra на кордоні / Фото ДПСУ

Також лідера гурту Kalush Orchestra привітали з днем народження – сьогодні йому виповнилось 28 років.

Додамо, Олег Псюк розповідав, чим займеться після перемоги у фіналі Євробачення-2022. "Не знаю, що будемо робити, оскільки вперше виграли Євробачення. Але, як і кожен українець, ми готові боротися за свою країну до кінця", – сказав виконавець, відповівши на запитання, чи готовий він йти воювати. Також лідер Kalush Orchestra додавав, що наступне Євробачення точно пройде в Україні.