Собчук зазначив, що лише після 24 лютого 2022 року деякі артисти почали записувати україномовні треки, і в нього це викликає негативні емоції. Днями співак MELOVIN засудив українців, які досі спілкуються російською мовою

До теми Тіна Кароль пояснила, чому не перекладає свої російськомовні пісні: "Поки не збираюся"

Про це Собчук розповів у програмі "Ранок у великому місті". Він не приховує, що вважає зірок, які до початку повномасштабної війни співали російською, "безхребетними".

Мене це дратує. Поваги до таких артистів я не маю. Я вважаю це повною безхребетністю,
– заявив співак.

Водночас, на його думку, перехід на українську мову – це правильно і необхідний процес. "З іншого боку – добре, що перейшли на українську. Слава Богу. Шкода, звичайно, що такою ціною до них це дійшло", – додав фронтмен.

Собчук додав, що в українському шоубізнесі дружби не існує. Він сприймає співаків виключно як колег.

Дивіться повне інтерв'ю з Олегом Собчуком: відео

До слова, раніше Олег Собчук засудив тих, хто відсиджується вдома чи втік за кордон. "Закликаємо чоловіків не ховатись та підло не виїжджати за кордон, а ставати на захист нашої країни, це ваш прямий обов'язок перед державою та вашими родинами", – сказав він.

Олег Скрипка називав артистів "патріотичними циніками"

Раніше про артистів, які стали патріотами після 24 лютого 2022, висловлювався Олег Скрипка. Він згадував, зокрема, про Надю Дорофєєву. Її перехід до україномовних пісень музикант назвав "патріотичним цинізмом". На його думку, люди на сцені часто бачать бізнесменів, які вміють співати.

Щоправда, пізніше він заявив, що його слова були перекручені з метою посварити між собою українських артистів. Олег Скрипка сказав, що не мав на увазі конкретних артистів. Але він справді вважає, що патріотичний цинізм серед певних його колег існує.