Якщо Потапа за трек "Волонтер" рознесли в усіх соцмережах, то його експідопічну Надю Дорофєєву критикують одиниці. Серед них Олег Скрипка, який не готовий пробачити співачці "інфантильність" до вторгнення Росії.

Читайте також Надя Дорофєєва виконала останню волю загиблого воїна ЗСУ, який був її фанатом

Олег Скрипка розкритикував Надю Дорофєєву

Це патріотичний цинізм, щирі циніки. Є людина сцени, а є бізнесмен сцени. На сьогодні такі механізми, що люди приходять і спостерігають на сцені бізнесменів. Вони класно побудували кар'єру, а дехто з них більш-менш нормально співає,
– різко висловився Олег Скрипка.

Ба більше, лідер гурту "ВВ" вважає, що замало відмовитися від російськомовних пісень і хайпувати на темі свободи, перемоги. Він називає це "байрактарщиною".

"Ми маємо культурну катастрофу. Був російський вплив, зокрема. Структура шоу-бізнесу не змінилася. Якщо мову змінили, а чи зник російський вплив? Тобто був російськомовний контент і якісь україномовні дурачки. Якщо забрали російськомовний контент, що ми залишаємо? Якщо механізм той самий. Потрібно, щоб був якісний продукт, щоб у музику повернувся зміст, а не тільки слова про свободу", – наголосив Олег Скрипка.

Нагадаємо, у грудні Надя Дорофєєва заявила, що 24 лютого "була інфантильна і безвідповідальна", їй було комфортно вважати себе аполітичною: "Ба більше, мені здавалося, що бути аполітичною – це класно і, так би мовити, дуже по-творчому".