Співачка заявила, що після 24 лютого 2022 року більше не виконуватиме російськомовні пісні. Раніше вона "відродила" три українські народні пісні у незвичному стилі.

До теми У тіктоці віруситься пісня "Чоловік Герасим": як народна композиція отримала нове звучання

Тіна Кароль в інтерв'ю молдовському телеканалу зізналася, що відмовилася перекладати свої російськомовні треки. За її словами, зробити гарний переклад пісні – це складно.

Вона наголосила, що їй подобається, як прихильники перекладають її російськомовні треки, але вона сама це не хоче поки робити.

На полиці лежать понад десяток хітів. Не всі вони перекладаються. Особливо, маніфестово-ліричні. Це дуже складно. Хоча я бачила класні переклади українською, просто люди роблять. Якщо хто звернеться, я готова дати право виконувати (її пісню – 24 Канал) українською. Сама я не робитиму цього, поки не збираюся,
– відповіла артистка.

Тіна Кароль пояснила, що втратила якусь частину аудиторії, яка слухала саме її російськомовні треки. Утім, це було її свідоме рішення.

"Це один із моїх кроків у цій інформаційній війні. Це дуже складно було насправді. Відмовляєшся від репертуару – якась частина людей не ходить на концерти, бо я не виконую ці хіти. Окей, але я це роблю, тому що я на 100% віддана своїй державі", – сказала Кароль.

Дивіться повне інтерв'ю з Тіною Кароль: відео

Як Тіна Кароль "зустріла" повномасштабну війну

  • Напередодні 24 лютого через чутки про напад Росії Тіна Кароль пішла в жіночий монастир. Війна застала її саме там. Зірка зізналася, що навіть монахині кричали, плакали й телефонували рідним.
  • В цей же день співачка звернулася до шанувальників з жіночого монастиря. Невдовзі вона виїхала з України, а на початку березня вийшла на антивоєнний мітинг у Варшаві.
  • Не так давно артистка зізналася, що сказала сину Веніаміну в перший день великої війни. Йому 14 років, але до нього Кароль зателефонувала зі словами: "Ти маєш бути чоловіком і бути дуже обачним. Ти дорослий, ти маєш зібратися, і твоє завдання як молодого солдата – добре вчитися, щоб твої знання потім знадобилися".