22-річна дівчина Володимира Остапчука – журналістка Катерина показала у соцмережі на своїй приватній сторінці, чим її потішив коханий на День святого Валентина. Остапчук витратив чимало грошей, адже кохана отримала пакунок від бренду Celine.

До теми У піжамі: дівчина Володимира Остапчука показалась разом з шоуменом на нових кадрах

По фото помітно, що шоумен також підібрав для дівчини мереживний комплект білизни та подарував Катерині чималий букет білих тюльпанів. "Я 22 роки терпіла цей день, настав час розплати", – пожартувала Катерина.


Катерина похизувалася подарунком від Остапчука / Скриншот

Кохана Остапчука похизувалася подарунком та приміряла комплект спідньої білизни на себе. В Instagram-stories вона опублікувала, як виглядає її фігура. "Щасливого Дня святого Валентина", – написала Катерина.


Кохана Остапчука показала себе у білизні / Скриншот

Що відомо про нову кохану Остапчука

  • Кілька місяців тому Володимир Остапчук закрутив роман з Катериною Полтавською. Однак вони все ще не публікують фото разом і не розповідають про свої стосунки, оскільки щастя любить тишу.
  • Проте ще у грудні в мережі розсекретили, що Остапчук зустрічається з 22-річною журналісткою та проджект-менеджеркою Катею.
  • Наприкінці січня Катерина Полтавська повідомила, що разом з шоуменом переїжджає на нову квартиру. Переїзд журналістка назвала "великим переселенням народів".
  • Згодом зіркова пара переїхала у новий ЖК, де є генератор та кав'ярня. Вони облаштовують гніздечко, а весь процес Катерина показує на своїй сторінці.
  • Крім того, Катя Полтавська відповіла, що не знає, як "відбити одруженого". Так вона натякнула, що не руйнувала сім'ю Остапчука з Христиною Горняк, тож, мабуть, їхній роман закрутився вже після розриву.