Шоумен Володимир Остапчук після розриву з Христиною Горняк довго не сумував і вже знайшов нову пасію. Як з'ясувалося, вони вже живуть разом, разом зустріли Новий рік.

Дивіться також Поки Остапчук з коханою: Горняк провела танцювальний вечір у Відні – чия мама там була

Катерина Полтавська про роман з Остапчуком

Закохані провели новорічну ніч у Львові, потім відпочивали в Трускавці. Дорогою до Києва Катерина вирішила відповідати на запитання підписників в інстаграм-сторіс. У дівчини поцікавилися, як відвести з сім'ї одруженого чоловіка, однак Катерина сказала, що не знає.

Також вона відповіла, що найбільше цінує в чоловіках щирість, дбайливість, вдячність, цілеспрямованість, дотримання своїх слів, порядність, відсутність шкідливих звичок. І до шкідливих звичок віднесла шлюб. Таким чином дівчина натякнула, що її роман з Остапчуком почався після розлучення чоловіка з Христиною Горняк.

Катерина Полтавська про роман з Остапчуком / Скриншоти інстаграм-сторіс дівчини

Ще одна підписниця запитала в Полтавської, як пережити зраду: "Він втратив того, хто його кохав. Ви нічого не втратили. Ви лише позбулися того, хто вас не гідний. Дайте собі час на постраждати й налаштуйтеся на те, що ви обов'язково зустрінете гідну людину, якщо відкриєте для неї своє серце. Я поки що не зустрічала випадків, коли дівчина після розлучення до кінця життя залишається самотньою. Чим швидше усвідомите це, тим швидше будете щасливою".

Так Полтавська вкотре натякнула, що Остапчук не зраджував колишній дружині з нею. Однак деталей особистого життя та нового роману дівчина все-таки не повідомляє.

Роман Остапчука і Полтавської: головне

  • Нову пасію Остапчука розсекретили наприкінці грудня 2022 року. Вони живуть у квартирі шоумена, разом прикрашали ялинку.
  • Разом з Катериною Остапчук приїжджав у деокупований Херсон, який ЗСУ звільнили у листопаді. Там ведучий відвідав ресторан, "у який прилітало", а також виступив перед цивільними.
  • На тлі розмов про новий роман Володимира Христина Горняк казала, що спробувала б закрити очі на зраду, але сповна щасливою з цим чоловіком уже не була. Тож, на її думку, краще одразу розійтися.