Катерина та Володимир вже давно не приховують, що живуть разом. Закохані не афішують стосунків, але все частіше публікують подібні фото з квартири Остапчука. Схоже, що тепер вирішили змінити місце проживання.

Цікаво Поки він живе з іншою: ексдружина Остапчука зізналася, чи змінила його прізвище – фото паспорта

Куди переїжджають Остапчук і Полтавська

В інстаграм-сторіс Полтавська опублікувала фото, на яких показала, як готується до переїзду. Всі речі Катерина збирає у коробки, називає це "великим переселенням народів".

На одному з фото дівчина показала речі, які відвезе на переробку, щоб не викидати. Зазначила, що це не її особисті речі. Невідомо, чи таким чином нова пасія Остапчука натякала на речі його колишньої дружини, яка раніше жила у цій квартирі.

Це все речі, які ми відвозимо на переробку, щоб не викидати. Не мої, звичайно що. До переїзду здавалося, що квартира пуста,
– написала Катерина Полтавська на сторіс.

Переїзд Остапчука та Полтавської / Скриншот інстаграм-сторіс дівчини

Раніше у сторіс дівчина розповідала, що вона з коханим вже знайшла квартиру у новому житловому комплексі в Києві. Схоже, що гніздечко шоумена виявилося замалим для пари. Катерина зазначила, що одним з головних факторів при виборі квартири була наявність генератора.

Роман Полтавської та Остапчука: головне

  • Нещодавно Катя Полтавська відповіла, що не знає, як "відбити одруженого". Так вона натякнула, що не руйнувала сім'ю Остапчука з Христиною Горняк, тож, мабуть, їхній роман закрутився вже після розриву.
  • Також розповідала, що не планує розповідати про стосунки, бо щастя любить тишу. Дівчина не хоче піаритися на імені Остапчука. Катерина зазначила, що вона та Володимир нічого не приховують, але й афішувати своє особисте життя не хочуть.
  • Попри це часто їздять удвох відпочивати, з'являються у публічних місцях: Новий рік зустріли у Львові, потім поїхали у Трускавець, кілька днів провели в Буковелі, а також часто проводять час у відпочинкових комплексах біля Києва.