Лише нещодавно Володимир Остапчук називав риси, які приваблюють його в жінках, і юзери соцмереж припускають, що писав він про 22-річну Катерину Полтавську, з якою закрутив роман після Христини Горняк. На це натякнула Монро, а тіктокерка Юлія Тимошенко показала докази, що вони разом.

Читайте також З ним все добре, – Христина Горняк про будинок, який вона купувала з Володимиром Остапчуком

Остапчук зустрічається з 22-річною журналісткою

А в телеведучого Остапчука нова краля. Начебто та, що допомагає відновлювати акаунти в інста. Вона і йому допомагала повернути аккаунт. Совєт та любов, він вільний, але ніщо так не бадьорить, як свіжа плітка,
– "підігріла" травесті-діва Монро в телеграмі.

Називати її ім'я телеведуча не стала. Замість неї це зробила блогерка Юлія Тимошенко – показала сторіси Володимира Остапчука та Катерини, з яких видно, що живуть вони разом – прикрашають одну й ту ж ялинку, снідають за одним і тим же столом.

Це, до речі, квартира, яку шоумен орендував з другою дружиною. Цікаво, що майже три роки тому про його роман з Христиною Горняк також стало відомо зі сторіс.

Зауважимо, що інстаграм-профіль Катерини Полтавської вже закритий, але, судячи з "шапки", працює вона журналісткою, project-менеджеркою та веде свій блог. У неї понад 30 тисяч підписників. В інстаграмі її знають як дівчину, яка "смішно відповідає на коменти росіян". Сама вона з Кропивницького, але закінчила університет імені Грінченка та живе в Києві.

Нова кохана Остапчука Катерина / Фото з фейсбуку

  • Нагадаємо, у вересні саме радіоведучий Слава Дьомін оголосив, що Остапчук не живе разом з другою дружиною Христиною. Тоді він казав, що "у пари є певні проблеми, але поки до розлучення не доходить".
  • Цікаво, сама Христина запевняє, що за паспортом вона все ще Остапчук. Тому, ймовірно, екси ще не оформили розлучення офіційно.