Хоча Катерина Полтавська відкрито не говорить про роман з Остапчуком, але вже й не приховує, що у стосунках з ним. В інстаграм-сторіс дівчина показала нове помешкання, в якому тепер вони житимуть разом.

До теми "Велике переселення народів": Остапчук та його нова дівчина переїжджають – де житиме пара

Нова квартира Остапчука та Полтавської

Раніше Катерина розповідала, що вони шукають нову квартиру в житловому комплексі, де є генератор. Знайшовши помешкання, пара одразу переїхала. Тепер в інстаграм-сторіс нова пасія Остапчука поширила кілька фото з житла, показала сніданки та вечері на новій кухні.

У сторіс Полтавська зазначила, що у новому ЖК є кав'ярня для мешканців, що є приємним бонусом. Також Катерина вже встигла розкласти всі речі та навіть приготувати вечерю на новій кухні. Підписники звернули увагу, що дівчина вечеряє сама, але вона поспішила запевнити, що Остапчук працює. Похизувалася й сніданком, яким ласувала вже разом з коханим.

Нова квартира Володимира Остапчука / Скриншот інстаграм-сторіс його дівчини

Роман Полтавської та Остапчука: головне

  • Про новий роман шоумена говорять вже кілька місяців. ЗМІ давно розсекретили, що він у стосунках з 22-річною журналісткою Катериною Полтавською. Закохані разом зустрічали Новий рік у Львові, потім поїхали у Трускавець, Буковель, часто відпочивають у заміських комплексах біля Києва.
  • Нещодавно дівчина заявила, що не знає, як "відбити одруженого". Таким чином натякнула, що стосунки з Остапчуком почалися після розриву з Христиною Горняк, що вона не руйнувала їхню сім'ю.
  • Але Полтавська не планує розповідати деталі особистого життя, бо щастя любить тишу.