Колишні солістки "НеАнгелів" активно діляться скандальними деталями про досвід роботи в колективі після публічної сварки. Вікторія Смеюха днями розповіла, як потерпала від постійних принижень.

Актуально Після скандалу з Вікою: Камінська пояснила, чому "НеАнгели" не розпалися раніше

Віка з "НеАнгелів" про булінг

Смеюха розповіла, що у свій бік часто чула приниження й образливі коментарі. Через це співачка почала думати, що з нею щось не так.

Це постійні закиди, шпильки й, мабуть, це називається в наш час "булінг". У моєму випадку як: не говори багато, не танцюй багато, не забирай квіти, не давай автографи, не фотографуйся. Вона в мені зароджувала комплекси. І у мене пішло багато років, щоб це опрацювати та вийти з цього стану,
– зізналася артистка.

Вікторія Смеюха вважає, що завдяки її доброті та розумінню дует зміг працювати 15 років. "Гурту могло б не бути вже на п'ятому році існування", – поділилась виконавиця.

Та попри весь "аб'юз", який Вікторія терпіла упродовж довгого часу, вона не тримає зла на колегу Славу Камінську: "Я хочу сказати, що я її люблю, досі люблю попри все".

До теми Могла мене вдарити, – Віка з “НеАнгелів” розповіла, як потерпала від Слави Камінської

Цікаво, що під час розповіді Вікторія Смеюха не називала імені Слави. Це вона пояснила тим, що боїться знову згадувати її ім'я. "Мені страшно називати це ім'я, бо не знаю, як ця людина це сприйме, бо правду не люблять, бояться її", – зауважила зірка. Та після публічного конфлікту більш як очевидно, що вона мала на увазі Славу Камінську.


"НеАнгели" / Фото з інстаграму гурту

Тим часом Слава Камінська розповіла свою версію подій

  • Знаменитість вважає, що Вікторія Смеюха опублікувала відео з тортом і дає "гидкі інтерв'ю" про колегу тому, що хоче здобути популярність перед випуском нової пісні.
  • Слава прокоментувала і слова Віки про бійку та вирване волосся в автобусі. Вона підтвердила, що така ситуація справді була, але конфлікт почала саме Смеюха. Вона нібито запізнилась на 40 хвилин попри те, що Камінська тоді була на 8 місяці вагітності: "Я попросила, щоб вона поважала мій стан, на що почула: "Вагітність – не хвороба". Я сказала, що ще слово і вдарю, а Віка відповіла, що також вдарить і вона сильніша. А далі все, як в тумані".
  • Камінська впевнена, що практично всі конфлікти провокує саме Віка. Тепер Слава не хоче навіть вітатися з ексколегою та через її образливе відео й безліч інтерв'ю скасувала концерти "НеАнгелів".