Новина про розпад "НеАнгелів" стала шоком для багатотисячної аудиторії фанів. Однак, як з'ясувалось, Слава Камінська й Вікторія Смеюха ледь протягнули разом 15 років. Їхній дует міг розвалитися значно раніше, адже "кожен тягнув ковдру на себе".

Не пропустіть Скоро прем'єра пісні, – Камінська розповіла, для чого Смеюха з'їла торт з її зображенням

Слава нібито багато разів хотіла піти з "НеАнгелів". Вона заявляла продюсеру Юрію Нікітіну, що не може працювати з Вікою, але й далі залишалась у дуеті. Як зізналась співачка, вона трималась за непогані гонорари.

Ми дві змії, бо кожна з нас амбіційна. Зрозуміло, що не завжди було комфортно… Працювали, бо ми заробляли разом, бо в нас були хороші моменти,
– зізналась Слава Камінська.

Зірка поділилась, що вони з Вікою ніколи не були найкращими подругами, але на початку кар'єри в "НеАнгелах" спілкувались значно краще.

  • Слава пустила колегу у свою квартиру, коли та переїхала до Києва з Харкова і не могла винаймати собі житло.
  • Вікторія Смеюха була дружкою на першому весіллі Камінської з бізнесменом Євгеном. Ба більше, молодята взяли її з собою в медовий місяць.
  • Співачка підтримувала Славу під час її болісного розлучення з пластичним хірургом Едгаром Камінським.

Інтерв'ю Слави Камінської: дивіться відео онлайн

 

Нагадаємо, останні тижні ексучасниці "НеАнгелів" у відкритому конфлікті.

  • Усе почалося з того, що Вікторія Смеюха опублікувала відео, на якому ріже торт з зображенням Слави Камінської. Цей десерт їй нібито подарували прихильники.
  • У мережі ображена артистка відповіла, що в такий спосіб та "розрізала любов і повагу до всіх шанувальників" гурту "НеАнгели".
  • Однак Віка розповіла, що насправді Камінська по-іншому відреагувала на допис з тортом – зателефонувала й облаяла з ніг до голови.
  • Після цього інциденту співачка зізналась, що всі 15 років у колективі потерпала від булінгу Слави.