Війна – не перешкода для кохання. Багато сімей війна згуртувала, показала, що немає нічого ціннішого за час з рідними. Для Наталії Могилевської війна ще й стала початком нового етапу в житті.

Читайте також Будинку тепер просто немає, – дім Наталії Могилевської в Бучі розбомбили російські окупанти

Наталія Могилевська розповіла про коханого

У перші дні війни артистка познайомилася з чоловіком, з яким продовжує будувати стосунки. Наталія не розсекречує коханого, але поділилася декількома деталями про нього. Чоловік тривай час жив у Сполучених Штатах Америки, а зараз постійно перебуває разом з нею.

Тепер Могилевська їздить на концерти разом з коханим, він оберігає її. Артистка не виїжджала з України, тому війну вони переживають разом вдома.

Він старший за мене. Він не військовий, але ми познайомилися у перші дні війни та вивезли величезну кількість дітей, людей, мою сестру на 8 місяці вагітності. Я розповім історію нашого з ним знайомства, щойно закінчиться війна,
– поділилася Могилевська.

Раніше Наталія розповідала, що поруч з обранцем їй не страшна навіть смерть.

Зіркові сім'ї під час війни

  • Багато пар не витримали випробування війною. Деякі розлучилися ще до 24 лютого, однак розповіли про це лише нещодавно. Які зірки більше не разом – дізнавайтеся за посиланням.
  • Та є й пари, які поділилися історіями кохання. Телеведуча Надія Матвєєва зізналася, що вже рік перебуває в стосунках з чоловіком, який на 20 років молодший. Зазначимо, що жінці зараз 53 роки.
  • Співачка Надя Дорофєєва через декілька місяців після розлучення з Володимиром Дантесом оголосила, що зустрічається з ресторатором Михайлом Кацуріним.
  • Головний герой 11 сезону "Холостяка" Михайло Заливако розійшовся з Анною Богдан, якій у фіналі реаліті-шоу зізнався в коханні.
  • А Іраклі Макацарія, за серце якого дівчата боролися в 6 сезоні "Холостяка", освідчився коханій Лізі Чичуа. Пара готується до весілля.