Іраклі приготував для обраниці сюрприз. Він зібрав друзів і родичів на гірській вершині у Тбілісі, а також прикрасив локацію романтичними декораціями.

Дивіться також Ексдружині Дмитра Ступки освідчилися в США: Поліна Логунова заінтригувала новим фото

Іраклі Макацарія заручився з коханою

Чоловік наважився на відповідальний крок у житті. Спочатку закохані пройшлися коридором з повітряних кульок у вигляді серця, а потім Іраклі став перед Лізою на коліно та запропонував їй вийти за нього заміж. Дівчина погодилася, від щастя обоє не могли стримати сліз. Чичуа не очікувала, що Макацарія освідчиться їй. На обличчі дівчини сяяла щира усмішка, вона була неймовірно рада та розчулена таким вчинком коханого.

Іраклі Макацарія освідчився Лізі Чичуа: дивіться відео онлайн

Для особливого вечора з коханим Ліза одягнула коротку сукню насиченого малинового кольору. Вбрання мало пишну спідницю та об'ємні рукави. Такий look поєднала з чорними туфлями-човниками на підборах. Волосся вона зібрала у фірмовий пучок, а на обличчі зробила макіяж з насиченою помадою на губах.

Іраклі Макацарія
Іраклі Макацарія освідчився Лізі Чичуа / Скриншот інстаграм-сторіз

Іраклі Макацарія освідчився коханій / Фото з інстаграму нареченого

Історія кохання Іраклі Макацарія та Лізи Чичуа

  • Чоловік вперше показав фото з коханою у квітні 2021 року. Тоді він підписав: "Кохання мого життя".
  • Лізі наприкінці березня виповнилося 20 років, а її коханому зараз – 37.
  • За освітою Ліза лікар, вона навчалася в Тбіліському державному медичному університеті, а з 2021 року працює в організації охорони здоров'я Грузії.
  • Про особисте життя красень-грузин та його обраниця майже не розповідають, однак інколи тішать шанувальників спільними світлинами. На обличчях закоханих завжди сяють усмішки. Ліза та Іраклі не соромляться показувати теплі почуття, які панують між ними.