Для артистки це явище було зовсім новим і найстрашніше те, що його вона не могла контролювати. Також їй не вдавалось нічого зробити, і від цього їй було ще страшніше.

До слова Після смерті батька: Настя Каменських розчулила мережу фото в обіймах мами

Це були дуже дивні відчуття, коли вся буря емоцій виходить з тебе через край і ти не можеш контролювати свій стан. Тобі тривожно, пульс частішає, і ти не знаєш, що відбувається. Найстрашніше, що ти реально не можеш нічого зробити,
– розповіла Настя Каменських.

Співачка додала, що в такі моменти потрібно виплеснути емоції і наповнитися новою енергією. Тому вона, не довго думаючи, купила путівки на відпочинок в Мексику і відправилась туди з мамою Лідією, Позитивом та його дружиною Анною. Що цікаво, Потап залишився в Україні.

Там Настя не лише перезавантажиться, а й хоче зняти власне реаліті-шоу "Дівчата рулять", яке вийде на YouTube-каналі артистки вже цього місяця. Саме там Каменських розкриє подробиці, як позбавити себе панічних атак.

У своєму інстаграмі Настя Каменських раніше також зазначала, що готова йти далі у житті.

"Перебуваючи тут з дівчатками на перезавантаженні в Мексиці, я зрозуміла, що готова йти далі. Пам'ятайте, що кожен з нас має велику силу і може йти далі, не дивлячись на будь-які труднощі і перешкоди. Адже життя таке прекрасне! І воно одна! Якщо сумно – плач, радісно – веселися! І живи, живи й ще раз живи", – написала зірка.

Що відомо про смерть батька Каменських?

  • Батько артистки помер 25 січня з невідомих причин. Йому був 81 рік, раніше був спортсменом та музикантом.
  • Через кілька днів Каменських презентувала нову пісню "Почуття", ну яку дуже чекав її батько. Вона повинна була вийти у День Валентина 14 лютого, але зірка вирішила зробити реліз раніше.
  • Згодом зірка звернулась до прихильників і подякувала за всю підтримку. Вона попросила фанатів цінувати час з рідними.