Джерело: ютуб-канал Насті Каменських

Днями Настя Каменських повідомила сумну новину. Помер її батько. Для виконавиці та її сім'ї це стало справжнім потрясінням. Тато знаменитості з нетерпінням очікував на прем'єру нової пісні та кліпу, проте доля визначала по-іншому і він так і не зміг побачити його.

До теми У маминих обіймах: Настя Каменських показала зворушливе фото та анонсувала прем'єру пісні

NK вирішила не скасовувати прем'єру, яку планувала зробити до Дня святого Валентина. Співачка зазначала, що презентація цієї відеороботи – найкращий спосіб виразити любов та вдячність татові.

Новий кліп Насті Каменських

У пісні "Почуття" розповідається про дівчину, яка йде під вінець. Вона неймовірно щаслива і не приховує цього, ділиться з друзями, а найголовніше – з мамою. У кліпі Настя Каменських розповідає про цю радісну подію своїй матусі. Моменти, де NK зображена з найріднішою, дуже чуттєві та зворушливі.

Раніше Настя зізнавалася, що її тато дуже чекав на цю прем'єру, оскільки у ролику знімалася його кохана. Батьки виховали знаменитість у любові і з дитинства навчали, що це найголовніше почуття.

Каменських живе саме так і разом з коханим чоловіком Олексієм написала проникливу композицію, якою зачарувала прихильників.

"Почуття" – це ода коханню, а кохання – це той дар, який ми отримуємо від Всесвіту і батьків і несемо через все своє життя. Я щаслива, що в мене є коханий чоловік, з яким ми розділяємо любов і музику. "Почуття" – ода закоханим та люблячим,
– написала Каменських у своєму інстаграмі.

Настя Каменських – "Почуття": дивіться відео онлайн