На початку березня Настя Каменських, відома як NK, випустила пісню "Девочки рулят", в кліпі на яку зняла українських зірок – співачку Дашу Астаф'єву, ведучу Лесю Нікітюк, блогерку Таню Парфільєву та дизайнерку Анну Завгородню. Танцювальний трек підірвав мережу, тому артистка оголосила про вихід однойменного реаліті.

До теми Настя Каменських показала стильний домашній образ: ранкове фото з домашнім улюбленцем

Настя Каменських запустила реаліті "Девочки рулят"

Знаменитість давно ділитися подробицями особистого життя з багатомільйонною аудиторією. Якщо раніше вона знімала влоги, то тепер наважилася показати шанувальникам значно більше. Співачка знімає реаліті "Девочки рулят".

Я запускаю власне реаліті "Девочки рулят", де покажу, як проходить наше з дівчатками перезавантаження,
– написала Настя Каменських.

Вона наголосила, що минулий рік був для неї дуже насиченим і вкрай складним – з непростими завданнями, труднощами і втратами. Саме тому Настя Каменських з мамою Лідією і подругою Анною Завгородньою відправилася на відпочинок до океану. Відпустку вони назвали перезавантаженням.

"Тримати в собі все це стало занадто важко. І я зрозуміла, що треба щось міняти. Кардинально змінити обстановку і перезавантажитися", – розповіла артистка.

Глядачі реаліті "Девочки рулят" зазирнуть в їхнє життя зі всіма деталями, а камери будуть всюди і завжди. Настя Каменських оголосила, що перший епізод вийде вже зовсім скоро й буде дуже цікавим.

Радимо прочитати До цього не можна бути готовою, – Настя Каменських розповіла, як пережила смерть батька

Зазначимо, наприкінці січня цього року помер батько Насті Каменських Олексій Жмур, якому був 81 рік. Як сама зірка, так і її мама важко переживали втрату. Після смерті чоловіка Лідія Петрівна разом з мамою Потапа і родичами полетіла на відпочинок в Єгипет. Схоже, тепер відволіктися і змінити обстановку вирішила і сама артистка.